Kateřina Kylarová

přebaluje moderně!

 

„Ty jsi se zbláznila? Dvojčata a látkové pleny? Kdo to bude vyvařovat a žehlit!“

Ano, zbláznila jsem se. Naplno a otevřeně to přiznávám. Pobláznily mě moderní látkové plenky. Teď by se ještě slušelo napsat, že to byla láska na první pohled, že? 

Ale ono ne. Protože já jsem je před nákupem ani neviděla. Tedy naživo. Kupovala jsem je prakticky naslepo, protože obchod jsem poblíž žádný neměla a látkující kamarádku taky ne. Ale přesto jsem to riskla, šla do nich  a myslím, že lepší rozhodnutí jsem udělat nemohla. 

Můj plenkový příběh

Jak jsem začala?

Já osobně jsem hodně zaměřená dvěma směry: záleží mi na přírodě a nerada vyhazuji peníze oknem. 

Proto když jsem byla těhotná a procházela nejrůznější mama blogy a weby, narazila jsem samozřejmě i na látkové pleny.  

Jenže to všechno vypadalo tak složitě! A ehm, taky nerada dělám věci, které mi přijdou příliš pracné a právě takový pocit jsem z látkových plen nejdříve měla. Připadala jsem si hrozně ztracená! Ta myšlenka ušetřit spoustu peněz i naše životní prostředí se mi moc líbila, ale absolutně jsem nevěděla, jak na to. 

Shodou okolností jsem se potom dozvěděla, že jedna z mých kamarádek ze školy látkové pleny používá. Oslovila jsem ji a zavalila asi milionem dotazů.

Jak se plenky perou? 

Kolik jich potřebuji? 

K čemu, kruci, potřebuju svrchní kalhotky? 

Terezka mi všechno trpělivě vysvětlila, napsala mi, kolik čeho potřebuji a kde to mám nakoupit a já konečně měla pocit, že to zvládnu!

A jak to dopadlo, to už víte 🙂

Od té doby se i já snažím zvýšit povědomí o moderních látkových plenkách. Mají trošku handicap v tom, jak o nich uvažuje generace našich maminek nebo babiček. Čtvercové plenky na vyvařování se sice stále používají, ale dneska se už dá vybírat z takových variant, kdy jednorázovou a látkovou plenku od sebe ani nepoznáte.

Nooo – vlastně poznáte. Ta látková je mnohem hezčí 🙂

A v dnešní době praček se samo-zapnutím a integrovanou sušičkou asi nemá smysl řešit, že je s plenami nějak moc práce.

"Se Zuzkou jsme se viděly na workshopu a moc jsem si to užila. Nechtěla jsem si kupovat látkové pleny jen tak, bez vyzkoušení. Přece jen, není to malá investice. Zuzka mi mi ale vše ukázal a vysvětlila. Jsem moc spokojená.

Anna H.

"Nikdy by mě nenapadlo, že se zrovna já nadchnu pro látkové plenky. A hle!"

Petra O. 

"Spolupráci s paní Zuzkou můžu jen doporučit. Navrhla mi výbavičku na míru, nemusela jsem už nikde nic dokupovat ani shánět. Ta úspora času mi přišla asi nejužitečnější. A také to, že jsem nenakoupila zbytečně něco, co bych potom nevyužila."

Tereza P.

nenechám vás v tom samotné! 

plenková 

„BFF

 Mým cílem je nenechat žádnou maminku pochybovat o tom, jestli má na to, používat látkové plenky. Každá z nás to zvládne! A pokud potřebujete na začátku pomocnou ruku, tady je ta má. Stejně jako vy jsem si prošla stádii, od totálního nadšení po absolutní beznaděj, že tohle se přece nikdy nenaučím!

Nenechte se odradit a přijďte se radši poradit!

Využijte mé nabídky na 15 minutovou konzultaci zdarma a pojďme probrat vše, co vás o látkových plenkách zajímá.  

Mé další projekty

 

Jaký je život se třemi dětmi narozených během 22 měsíců? Co mi mateřství vzalo, dalo, změnilo, rozžvýkalo na padrť a vyhodilo? Proč jsem začala podnikat a jak efektivně hospodařit s rodinnými financemi ve velké rodině?

Nakouknout pod naší rodinnou pokličku můžete na mém webu s příznačným názvem „3 pod 30„.

Sestavím vám plenkovou výbavičku na míru!