Vzorník plenek

Plenkový vzorníček

Čekáte miminko? Nebo už jste si z porodnice svého drobečka přivezli a ráda byste jej přebalovala do moderních látkových plen, ale nevíte jak začít? Kamennou prodejnu v okolí nemáte a nechcete objednávat pleny jen tak "naslepo"?

Podobný problém v éře e-shopů řeší spousta maminek. Nabídka zboží je obrovská, ale jak poznat, co opravdu potřebuji a co ne? A jen tak nakupovat a potom zboží vracet není metoda, která by nás bavila, že?

Protože jsem i já řešila na začátku úplně stejný problém, přemýšlela jsem, co by mi v té době nejvíce pomohlo. Ideální by bylo mít od každé plenky jednu, dvě, abych si je mohla osahat, naučila se je zapínat, zkrátka chtěla jsem je vidět reálně, ne jen na monitoru počítače.

Ale objednávat po jedné plence každé značky? Platit poštovné? A potom je zase vrátit? Vždyť to se z toho zblázním...

A tak vznikl nápad připravit pro všechny z vás vzorkovou sadu pleneček, které si budete moci v klidu doma osahat a seznámit se s nimi a teprve potom si vybrat ty pravé pro vás a vaše děťátko.

JAK TO FUNGUJE?

Cena za zapůjčení sady na 7 dní je 350,-Kč. Celou sadu vám pošleme zdarma. Po celou testovací dobu jsme vám (já, Vojta, Ondra nebo Martínek) k dispozici na facebooku či emailu, takže pokud byste si s čímkoliv nevěděly rady, můžete se na nás (všechny čtyři) kdykoliv obrátit.

Po uplynutí testovací doby nám jen celý vzorkový balíček zašlete nazpět. A hotovo!

Neváhejte a zkoušejte, testujte, hrajte si, zkrátka přebalujte moderně (ikdyž zatím jen cvičně:) bez obav.

 

Martínek doporučuje: Pokud si během zkoušecí doby u nás necháte sestavit sadu na míru, bude vám cena půjčovného odečtena. Testování tak budete mít zcela zdarma!

 

 

Upozornění: Z hygienických důvodů není možné pleny používat přímo na dítěti. Pokud si chcete plenky vyzkoušet přímo na vašem miminku, použijte VŽDY jednorázovou plenu, na kterou budete nasazovat plenečku látkovou.

A na co se můžete těšit:

 

Uvedené značky jsou jen ilustrační, dodány vám budou tyto výrobky od různých značek. Pokud máte zájem vyzkoušet si jinou značku nebo nějaký jeden konkrétní výrobek, pak to určitě není problém. Stačí do poznámky uvést, o co máte zájem.

Plenečky, které budete vracet, nijak neperte, my je vypereme vždy předtím, než je zasíláme další mamince. Jen pro jistotu ještě opakování - Plenky nejsou určeny pro reálné používání u miminka. Jde jen o vzorník plen, abyste si mohli vybrat nejvhodnější typ 😉

Věděli jste, že?

První zmínka o jednorázové pleně pochází z roku 1942 ze Švédska. Představit si ji můžeme jako hóóóódně naskládaných papírových kapesníčků na sebe. Od roku 1960 se plenky začaly vyrábět průmyslově a absorpční jádro bylo celulózové. Nejdříve si tyto plenky mohly dovolit jen bohatší rodiny, později se ale dostávaly i do dalších domácností. V naší republice se jednorázové pleny začaly ve větší míře objevovat od devadesátých let. A dokonce se jim začalo říkat "papírové", ačkoliv jak víme, s papírem moc společného nemají. V současné době vedou jednorázové pleny v prodejích po celém světě před prodejem látkových plen. Odhaduje se, že se ročně na celém světě prodá asi 20 miliard (!!!) jednorázových plen.