Služby

Návrh moderní plenkové výbavy, konzultace a poradenství

Kdo hledá, najde…

 

 .. .nebo ne?

 

Kolik Facebookových skupinek s radami ohledně látkových plen jste navštívila?

Podařilo se Vám najít odpovědi na všechny otázky, které Vás s používáním látkových plen trápí?

Víte kolik a hlavně JAKÝCH plen budete potřebovat?

Nebaví Vás neustále hledat? 

Chcete svůj čas využít lépe? 

 

Tomu naprosto rozumím!

 

 

Co kdybych Vám teď řekla:

… že mám čtyřletou praxi v používání moderních látkových plen a používala jsem je i u svých dvojčat? V jednu dobu jsem látkovala tři děti současně.

… že jsem dva roky vedla e-shop s moderními látkovými plenami. Díky tomu jsem se seznámila s většinou českých výrobců látkových plen a mám přehled o jednotlivých značkách, používaných materiálech i typech, střizích a rozdílech mezi různými výrobci?

… že jsem připravila několik desítek plenkových výbaviček maminkám, které si váží svého času a nerady jím plýtvají na věci, které za ně může vyřešit někdo jiný?

S čím vám můžu pomoci? 

sestavení látkovÉ výbavy 

1. Návrh plenkové výbavy

Úvodní konzultace

V rámci první 15-ti minutové konzultace spolu probereme, co od plenek očekáváte, k jakému životnímu stylu je budeme přizpůsobovat a jaké máte možnosti jejich údržby. 

Návrh výbavičky

Na základě našeho virtuálního setkání Vám pošlu kompletní návrh vaší plenkové sady. Vysvětlím, jaké plenky jsem vybrala a proč.

Dolaďujeme

Vy si návrh můžete v klidu projít a pokud budete mít doplňující dotazy, sem s nimi! Emailem doladíme poslední drobnosti a já vám zašlu odkazy, odkud si můžete plenky objednat. 

Balíček exclusive

2. Zařídím vše od plenky až po podložku

Úvodní konzultace

Výbavičku budeme sestavovat úplně stejným způsobem jako u předchozí služby. Nejprve se ve virtuálním světě spolu nezávazně potkáme a probereme všechny Vaše možnosti, potřeby i obavy.

První návrh výbavičky

Na základě našeho setkání Vám pošlu první kompletní návrh Vaší plenkové sady. Vysvětlím, jaké plenky jsem vybrala a proč.

Dolaďujeme

Vy si návrh můžete v klidu projít a pokud budete mít doplňující dotazy, sem s nimi! Emailem doladíme poslední drobnosti a odsouhlasíme si objednávku.

V rámci této služby totiž plenky i všechno ostatní příslušenství objednám za vás! Vy tak nemusíte ztrácet čas hledáním konkrétních plenek po jednotlivých e-shopech a čekáním na jednotlivé příchozí balíčky. Díky tomu ušetříte i za jednotlivé poštovné!

Vybíráme vzory

Sladíte si plenky s kočárkem? Máte ráda divoké a veselé vzory nebo půjdete cestou jednobarevných odstínů? Je to jen na Vás! 

Po uhrazení domluvené objednávky ode mě dostane odkazy na konkrétně vybrané druhy a značky plen, ze kterých si vyberete vzory a motivy.

Nechcete tím ztrácet čas anebo máte rády překvapení? Není problém! Podle vašich preferencí vám namixuji výbavičku pro chlapečka, holčičku nebo neutrál a vy se tak můžete těšit na pořádnou stylovou nálož doručenou až k vašim dveřím!

KONZULTACE A PORADENSTVÍ

3. Osobní konzultace a workshopy

Osobní konzultace

Pamatuji si, jak pro mě byly látkové plenky abstraktním pojmem  a jak jsem vlastně nakupovala něco „naslepo“. Rozumím tomu, že podobné pocity Vás mohou brzdit v rozhodnutí, zda do látkových plen jít nebo ne.

Nabízím osobní konzultace, na kterých Vás naživo seznámím s plenkovými systémy, budete mít možnost „osahat“ si různé materiály, porovnat mezi sebou jednotlivé střihy a typy plen. 

Setkání obvykle probíhá v kavárně v Novém Jičíně, nicméně po dohodě je možné setkat se i jinde v okolí. 

Workshopy

Vlastníte dětskou hernu a rádi byste rozšířili svou nabídku kurzů pro maminky?

Hledáte nová témata pro doprovodné aktivity pro nastávající maminky?

Jste těhotná a spolu se svými kamarádkami byste se rády dozvěděly více o látkových plenách?

Domluvme si termín a jdeme na to! Pro skupiny 3 – 8 osob nabízím tématické, cca 90 minutové workshopy na téma „Látkové pleny pro začátečníky“.

Probereme základní typy látkových plen, řekneme si, jaké plenky jsou vhodné pro sušení v sušičce a jaké ne. Přivezu Vám na ukázku různé střihy i materály, ze kterých se pleny vyrábí. A samozřejmě budete mít možnost si vše vyzkoušet v praxi.

Neváhejte mi NAPSAT a vše společně naplánujeme. 

Využijte první mini konzultaci v délce 15 minut zdarma!